Informacje

Autosan ma nowego prezesa

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 2 czerwca 2017, 16:26

    Aktualizacja: 2 czerwca 2017, 16:59

  • 1
  • Powiększ tekst

Rada Nadzorcza Autosan dokonała zmiany na stanowisku prezesa spółki. Marka Opowicza zastąpił Michał Stachura - informuje Polska Grupa Zbrojeniowa, do której należy spółka z Sanoka

Nowy prezes ma głównie za zadanie przeprowadzić integrację firmy z innymi spółkami wchodzącymi w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej, a także przygotować ją do realizacji nowych zadań.

Michał Stachura jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej (Wydziału Cybernetyki). Na Politechnice Rzeszowskiej ukończył także studia podyplomowe z zakresu zarządzania. Z kolei w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie (która jest jednostką akredytowaną przez Apsley Business School of London) ukończył studia z obszaru zarządzania i biznesu (MBA), uzyskując tytuł Executive Master of Business Administration.

Stachura zdobywał doświadczenie w zarządzaniu m.in. w branży informatycznej. Od 2010 r. pełnił w nich funkcję p.o. Prezesa Zarządu oraz Prezesa Zarządu. Ma także kilkuletnie doświadczenie w pracy w jednostkach sektora finansów publicznych.

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Powiązane tematy

Komentarze