Informacje

fot. Facebook
fot. Facebook

Zbigniew Stonoga nakręcił film - trzy godziny ujawnionych afer, przekrętów i korupcji

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 13 maja 2014, 11:41

    Aktualizacja: 13 maja 2014, 11:41

  • 30
  • Powiększ tekst

Zbigniew Stonoga zasłynął akcją "Pierydolę Fiskusa i złodziei z Wiejskiej". Potem w wywiadzie dla wGospodarce.pl wyjawił, że przed wyborami parlamentarnymi ujawni co wie o polskiej polityce i umoczonych w rozmaitych aferach politykach. Jedni nazywają go bohaterem walki o swobodę gospodarczą, inni twierdzą, że to prowokator a nawet agent służb.

Czytaj wywiad ze Zbigniewem Stonogą: http://wgospodarce.pl/informacje/12158-zbigniew-stonoga-walczy-z-systemem-iii-rp-przed-wyborami-sejmowymi-ujawnie-kwity-kto-z-politykow-wzial-lapowke-i-ile

Przypomnijmy - o Stonodze Polska najmocniej usłyszała w ubiegłym roku, gdy wywiesił on na swojej firmie transparenty w obelżywych słowach określające fiskusa i polskie prawo. Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca od lat toczący wojnę z aparatem urzędniczym III RP jednak dopiero teraz jego walka stała się tak głośna. W wywiadzie udzielonym wGospodarce.pl mówił:

Po prostu przed wyborami sejmowymi ujawnię kwity – kto z polityki wziął łapówkę od Jędrucha i ile, i przekażę komu trzeba. Plus przekażę premierowi na wzmocnienie obronności państwa czołg Rudy 103, w ładnym, niebieskim kolorze, bo państwo widać bez okradania obywateli samo się nie utrzyma.

Potem na facebookowej stronie Stonogi i kanale YouTube pojawiły się linki do filmów, w których Stonoga powoli ujawnia co naprawdę wie. Ujawnia niekorzystne informacje na temat byłego premiera Leszka Millera oraz wielu polityków, nie tylko lewicy.

Teraz nadszedł czas na ostateczne uderzenie. Stonoga zapowiedział premierę trwającego trzy godziny filmu na temat wielkich afer. Podobno planuje w obrazie ujawnić wszystkie kwity jakie ma na skorumpowanych polityków. Premiera filmu zapowiedziana została na ten piątek (16 maja) o godzinie 20.00 (https://www.facebook.com/events/297551010409557/?ref_newsfeed_story_type=regular)

Czy ten film wstrząśnie polską sceną polityczną? A może sprawa Stonogi ostatecznie skończy się jego osadzeniem w więzieniu? Aparat III RP przecież nie wybacza.

Powiązane tematy

Komentarze