Opinie

www.sxc.hu
www.sxc.hu

Komisja Europejska kłamie w sprawie broni palnej

Andrzej Turczyn

Andrzej Turczyn

Adwokat. Prezes Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni (www.romb.org.pl)

  • Opublikowano: 28 kwietnia 2017, 08:58

  • 7
  • Powiększ tekst

Skala kłamstwa i propagandy jaką posługuje się Komisja Europejska jest iście goebbelsowska. Przedstawiam film, jaki pojawił się na stronie Komisji Europejskiej:

Komisja Europejska publicznie twierdzi, że poprzez zaostrzenie reguł dostępu do broni palnej dla PRAWORZĄDNYCH Europejczyków, utrudnia dostęp do broni kryminalistom i terrorystom. Niepojęte! Albo Komisja Europejska twierdzi, że posiadacze pozwoleń na broń – praworządni Europejczycy to kryminaliści i terroryści, albo film przygotował ktoś obłąkany, albo kłamstwo jest zwyczajną metodą prowadzenia polityki przez Komisję Europejską. Znaczyłoby to, że niczym goebbelsowską propagandą jest prezentowany film Komisji Europejskiej o zmianach prawa do broni.

Za wszechwiedzącą Wikpedią. Propaganda goebbelsowska – ogólnopaństwowa propaganda Niemiecka, kierowana przez ministra propagandy i oświecenia publicznego III Rzeszy Josepha Goebbelsa. Oparta była na kłamstwach i oddziaływaniu na ludność przez środki masowego przekazu – radio, prasę, kino.

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Powiązane tematy

Komentarze