Informacje

„Zwrot za prąd”, czyli nowy program kliencki TAURONA

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 10 kwietnia 2017, 12:28

  • 0
  • Powiększ tekst

Rusza program „Zwrot za prąd” skierowany do obecnych i nowych klientów indywidualnych TAURONA. Głównym założeniem programu jest dostarczanie klientom dodatkowych korzyści w postaci bonusów związanych z zakupem mediów energetycznych oraz odpowiadającej im szerokiej gamy produktów i usług. Klient TAURONA, który weźmie udział w programie „Zwrot za prąd”, może zyskać nawet 760 zł.

Program skierowany jest do klientów indywidualnych. Zasada działania programu jest prosta. Im więcej produktów i usług klient zamówi w TAURONIE, tym większy bonus uzyska. Dla przykładu, jeżeli klient zdecyduje się na gaz z Serwisantem Gazowym 24H, otrzyma bonus w wysokości 20 zł. Jeżeli zamówi też kocioł gazowy lub pompę ciepła, otrzyma dodatkowo do 200 zł.

Gdy ten sam klient skorzysta również z oferty partnerów TAURONA, np. Play lub NC+, jego bonus wyniesie nawet 420 zł (20 + 200 + 200 zł). Taka kwota wpłynie na konto rozliczeniowe za energię elektryczną, a więc klient zapłaci za prąd o 420 zł mniej. Ale to nie wszystko. W zależności od dokonanych wyborów, klient może zyskać nawet 760 zł w ciągu roku – programem „Zwrot za prąd” objęta jest również oferta na zakup m.in. klimatyzacji, instalacji fotowoltaicznej czy kotłów na ekogroszek.

Sprzedaż i rozwój nowych produktów oraz usług, zgodnie z nową strategią, mają stanowić silną bazę wzrostu Grupy TAURON. Chcemy być innowacyjni w budowaniu wartości dla naszych klientów, między innymi poprzez utrzymywanie atrakcyjności naszej oferty. Nowy program kliencki „Zwrot za prąd” jest tego przykładem - to nowoczesna oferta rynkowa, która generuje dla klientów TAURONA korzyści, jakich nie oferuje żadna polska firma energetyczna - podkreśla Kamil Kamiński, wiceprezes zarządu ds. zarządzania korporacyjnego TAURON Polska Energia.

Korzyści nie tylko z bonusów

Program „Zwrot za prąd” skoncentrowany jest na dostarczeniu klientom jak największych korzyści. Zysk klienta polega nie tylko na obniżeniu rachunku o kwotę wynikającą z bonusu. Wybór oferty TAURONA to również korzystne ceny energii elektrycznej i gazu oraz gwarancja wysokiej jakości produktów i usług serwisowych.

W planach spółka ma systematyczne rozszerzenie oferty produktów, za które klient będzie mógł otrzymać bonusy. Zwrot za prąd mogą otrzymać nie tylko obecni, ale i nowi klienci TAURONA.

Powiązane tematy

Komentarze