Informacje

Fot. CD Projekt
Fot. CD Projekt

CD Projekt: Chińska beta „Gwinta” z niewielkim opóźnieniem

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 7 sierpnia 2017, 13:13

  • 0
  • Powiększ tekst

CD Projekt planuje start zamkniętej bety gry „Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana” w Chinach 29 sierpnia, poinformowała menedżer IR spółki Karolina Gnaś

Na China Joy ogłosiliśmy, że zamknięta beta „Gwinta” w Chinach wystartuje 8 sierpnia 2017. Niestety, wygląda na to, że potrzebujemy nieco więcej czasu na dodatkowe testy, tak aby dostarczyć grę o takiej jakości, z której CD Projekt jest znany. Planowana data startu zamkniętej bety w Chinach to 29 sierpnia - napisała Gnaś w oświadczeniu na stronie internetowej CD Projekt.

CD Projekt ujawni ponadto plan e-sportowy dla gry „Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana" podczas targów gamescom w Kolonii pod koniec sierpnia.

Wcześniej prezes Adam Kiciński wskazywał, że bieżący rok w CD Projekt to rok "Gwinta", a wśród kolejnych działań w ramach projektu będzie "rozkręcanie" akcji promocyjnej, skalowanie gry w odniesieniu do poziomu przychodów i bieżących parametrów, prace nad rynkiem chińskim, nowe wersje językowe, nowe kampanie i nacisk na e-sportowy charakter gry, czyli organizowanie turniejów.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria Wiedźmin, obecnie trwają prace nad Cyberpunk 2077.

ISBNews, MS

Powiązane tematy

Komentarze