Informacje

Fot.Internet/facebook.com
Fot.Internet/facebook.com

Bojkot kontra kontrbojkot. Wynik na razie rozstrzygnął administrator Facebooka

Polska Agencja Prasowa

  • Opublikowano: 7 stycznia 2014, 19:18

  • 1
  • Powiększ tekst

Uczyniliśmy poniższe opublikowane przez Ciebie treści niedostępnymi dla użytkowników w kraju BLOCKEDCOUNTRY, ponieważ otrzymaliśmy od podmiotu trzeciego zgłoszenie, że zawartość ta narusza lub w inny sposób łamie jego prawa" (pisownia oryginalna) - napisał portal Facebook do założycieli profilu, który wzywał do bojkotu towarów spod marek należących do spółki LPP.

Portal w wGospodarce.pl informował dziś o tym zdarzeniu (tutaj przeczytasz tekst).

Po tym jak został zablokowany profil na FB wzywający do niekupowania towarów LPP powstało konto "Kontrbojkot Reserved - dość uciskowi podatkowemu". Założyciel konta wyjaśnił powody swojej akcji:

"Akcja jest odpowiedzią na bojkot konsumencki firmy Reserved zorganizowanej przez osoby, którym brak wyobraźni i wiedzy o gospodarce".

Na koncie tym fejsbukowicze toczą żartą dyskusję na temat działalności gospodarczej w Polsce. Jeden z wpisów dotyczy konkurowania firm.

"LPP według "sprawiedliwych społecznie" jest złe, bo nie chce płacić podatków. Tylko jak ta polska firma ma konkurować z wielkimi sieciami handlowymi, które nie płacą podatków?"

Jas

Powiązane tematy

Komentarze