Informacje

www.sxc.hu
www.sxc.hu

Informacja to podstawa dobrego biznesu

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 25 sierpnia 2015, 11:59

  • 0
  • Powiększ tekst

BIG Infomonitor – biuro informacji gospodarczej jest partnerem konkursu na najbardziej wiarygodne i innowacyjne polskie firmy - "Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców”.

Infomonitor dostarcza danych o zaległych płatnościach i pomaga odzyskiwać należności w obrocie gospodarczym. Zdaniem Mariusza Hildebranda, Prezesa Zarządu BIG Infomonitor, konkurs jest dla jego firmy niezwykle istotny bo promuje wiarygodność finansową przedsiębiorstw.

„Nasza działalność polega na dostarczaniu informacji czy dany kontrahent odpowiednio wywiązuje się ze swoich zobowiązań finansowych, co jest ważne z punktu widzenia każdego przedsiębiorcy. Wiedza, czy mamy do czynienia z wywiązującym się z płatności partnerem biznesowym zdecydowanie ułatwia współpracę handlową na rynku. Pomagamy również odzyskiwać zaległe należności, udostępniając informacje bankom czy firmom leasingowym i skutecznie utrudniamy działalność dłużnikom, co znacząco wpływa na szybsze odzyskanie należności naszych klientów” - powiedział agencji eNewsroom.pl, Hildebrand.

eNewsroom/ as/

Powiązane tematy

Komentarze