Opinie

Pod naszym patronatem: Zadbaj o Swoją Finansową Przyszłość Inwestując w Złoto i Srebro

Komentator wGospodarce.pl

Komentator wGospodarce.pl

  • Opublikowano: 9 września 2013, 14:47

  • 3
  • Powiększ tekst

Z pewnością masz zamieszanie w głowie związane ze sprawą OFE i ZUSu, martwisz się o swoją emeryturę i całą przyszłość finansową. Do tego jeszcze ten cały kryzys finansowy, który nie chce odejść i groźba ataku Stanów Zjednoczonych na Syrię. Niestety żyjemy w trudnych czasach, w których ciężko jest zarządzać finansami.

Jednak, każdy kryzys jest także okazją z której można skorzystać. Wiesz, że największe fortuny powstawały właśnie w czasach kryzysu?

Rozwiąż swoje problemy  czytając tę książkę, kliknij tutaj

W obecnych czasach ważną częścią portfela każdego rozsądnego człowieka powinny być złoto i srebro. Na pewno słyszałeś o dużych spadkach cen tych metali szlachetnych? To nie jest powód, aby je skreślić. Zamiast płakać nad rozlanym mlekiem i narzekać, warto przyjrzeć się faktom. Te mówią same za siebie, że złoto i srebro są bezpiecznymi przystaniami w czasach chaosu gospodarczego, zapewniając właścicielowi niezależność finansową od bankierów i rządu.

Jak widzisz władze już dobrały się do Twojej emerytury. Słyszałeś o sytuacji na Cyprze, gdzie zamknięto banki i zabrano obywatelom ich pieniądze z konta w celu spłacenia długów tych instytucji? Teraz to prawo będzie obowiązywać wszędzie. To, że mogą cię okradać z oszczędności nie jest jeszcze najgorsze.

Zdecydowanie najstraszniejszą i trudną do uwierzenia wiadomością jaką chcę ci przekazać jest to, że obecny system finansowy zmierza do upadku. Ponieważ jest oparty na długu i spadającym zaufaniu społeczeństwa. W rzeczywistości dolary, euro, czy złotówki to zwykłe środki płatnicze, których używasz z nakazu rządu. Są pieniędzmi, ponieważ tak cię nauczono. W rzeczywistości od 1971 r. są to tylko kawałki papieru i zapisy cyfr na koncie. Wiesz, że przed tym rokiem tysiące lat podstawą systemu finansowego były złoto i srebro? Pierwsze banknoty w historii były kwitami na złoto i srebro, które znajdowały się w sejfie. Dziś są to kawałki papieru bez pokrycia.

To dlatego, nasz obecny system finansowy oparty na wytwarzaniu długu i zaufaniu społeczeństwa się rozpada. Zaczęło się w 2008 r., kiedy obecny kryzys uderzył po raz pierwszy. Teraz narastające problemy  próbuje się rozwiązać dodrukowując coraz więcej środków płatniczych, które mają uratować wzrost gospodarczy. To jednak  dolewanie oliwy do ognia, ponieważ tworzy się więcej długu i obniża wartość pieniądza powodując wzrost realnej inflacji.

Wie to wiele państw na świecie, które wracają do złota, stanowiącego niegdyś podstawę świata finansów min. Chiny, Rosja czy Niemcy, którzy sprowadzają swoje złoto z zagranicy. Zabezpieczają one w ten sposób swoją finansową przyszłość, aby przygotować się na nadchodzące zmiany w systemie finansowym.

Tak samo robi wiele inwestorów i rozsądnych ludzi na świecie, którym zależy na zabezpieczeniu swoich finansów przed kryzysem. To wszystko jest determinowane przez naturalne ruchy rynkowe nazywane cyklami finansowymi i tzw. Transfer Bogactwa.

Dokładne wyjaśnienie tej całej sytuacji znajdziesz w książce inwestora Michała Wróblewskiego „Zadbaj o Swoją Finansową Przyszłość Inwestując w Złoto i Srebro”, która zdaniem ekspertów jest kluczową pozycją jeśli chodzi o finanse osobiste i inwestowanie. Jest to pierwsza pozycja polskiego autora w tej tematyce.

Czego się dowiesz z tej książki?

-Poznasz historię finansową świata, aby zrozumieć swoje dzisiejsze położenie.

-Dowiesz się dlaczego mamy kryzys i dokąd on zmierza.

-Zrozumiesz zasadę działania cykli finansowych i strategii inwestycyjnej Transferu Bogactwa.

-Poznasz praktyczne porady dotyczące inwestowania w złoto i srebro.

-Poznasz wartość edukacji finansowej i uniezależnisz się od bankierów i rządu, którzy chcą wydusić z ciebie ostatni grosz.

-Zabezpieczysz swoje oszczędności na lata, osiągając nietypowy zysk we wzroście siły nabywczej złota i srebra wobec spadającej wartości walut.

Dla Ciebie czytelniku wGospodarce.pl przygotowaliśmy ofertę specjalną i rabat na książkę Michała Wróblewskiego „Zadbaj o Swoją Finansową Przyszłość Inwestując w Złoto i Srebro”:

Kliknij Tutaj, aby skorzystać z promocji

Warto zapoznać się z treścią tej książki, w której znajdziemy wiele interesujących faktów z przeszłości, interpretację aktualnej sytuacji gospodarczej świata oraz pomysł na to, jak osobiście pójść pod prąd i wyjść z kryzysu.

Skorzystaj z rabatu i zamów swój egzemplarz teraz!

Autor książki "Zadbaj o Swoją Finansową Przyszłość Inwestując w Złoto i Srebro" Michał Wróblewski jest inwestorem, ekspertem w dziedzinie inwestowania w złoto i srebro. Jest także twórcą portalu finansowego goldentimes.pl i bloga transferbogactwa.pl. Komentator rynków złota i srebra oraz wydarzeń ekonomicznych na świecie.

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Powiązane tematy

Komentarze