Informacje

Prezes PZU Paweł Surówka, fot. materiały prasowe PZU
Prezes PZU Paweł Surówka, fot. materiały prasowe PZU

Paweł Surówka, prezes PZU w programie internetowej telewizji wPolsce.pl

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 18 czerwca 2017, 15:57

    Aktualizacja: 19 czerwca 2017, 09:48

  • 0
  • Powiększ tekst

Codzienny, godzinny program na żywo – wypełniony rozmowami publicystów z politykami, ekspertami i przedstawicielami biznesu, a także przegląd prasy i internetu prowadzony przez dziennikarzy portali wPolityce.pl i wGospodarce.pl – to ramówka nowej telewizji internetowej wPolsce.pl. Start w poniedziałek 19 czerwca.

W najbliższy poniedziałek telewizji wPolsce.pl rozpocznie swój pierwszy program na żywo o godz. 9.00. Przekaz będzie można zobaczyć zarówno na portalu wPolityce.pl, jaki i na nowej stronie wPolsce.pl. Jacek i Michał Karnowscy zaczną dzień od rozmowy z premier Beatą Szydło. Potem – jak w każdej telewizji, napięcie będzie tylko rosło, bo jak zapowiadają dziennikarze skupieni wokół portalu wPolityce.pl i tygodnika „wSieci” – godzinny program to tylko początek.

Ramówka przekazu wideo jest na razie dość skromna, ale nowoczesne projekty medialne, to cecha charakterystyczna przedsięwzięć Grupy Fratria, która jest wydawcą wiodących konserwatywnych mediów w Polsce. Start odbywa się przy niewielkim budżecie, przy wykorzystaniu sił doskonałego zespołu dziennikarskiego skupionego wokół „wSieci”, wPolityce.pl, wGospodarce.pl, „Gazety Bankowej” i „wSieci Historii”. Wszystkie te projekty rodziły się powoli, ewolucyjnie zdobywając swoją pozycję - dziś są wiodącymi tytułami w swoich segmentach.

tytuł

Inicjatywa wPolsce.pl to telewizja na razie internetowa, ale mamy nadzieję, że z czasem pójdziemy dalej, szerzej. Uważamy, że wśród stacji telewizyjnych jest miejsce, potencjał i przede wszystkim potrzeba, żeby przekaz był jak najbardziej prawdziwy - zapowiada Michał Karnowski, członek zarządu Fratrii ds. redakcyjnych.

Na razie wPolsce.pl nadawać będzie na żywo codziennie przed południem godzinny program, który stopniowo będzie coraz dłuższy i bogatszy. Transmisja będzie dostępna na wPolityce.pl. Poszczególne programy będzie też można obejrzeć w dowolnej chwili na stronie wPolsce.pl.

W poniedziałek o 9.00 w studiu pojawi się prezes Rady Ministrów Beata Szydło, która weźmie udział w „Porannej rozmowie” z Michałem Karnowskim.

O godz. 9.40 pierwszy magazyn ekonomiczny „Wywiad gospodarczy”. Gościem Stanisława Koczota, zastępcy redaktora naczelnego „Gazety Bankowej” będzie Paweł Surówka, prezes PZU – największej firmy ubezpieczeniowej w Polsce i największej grupy finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jak zapowiada redakcja rozmowa z prezesem PZU dotyczyć będzie m.in. o zmian w banku Pekao SA, w którym PZU jest największym udziałowcem i w którym dokonano właśnie fundamentalnych zmian w zarządzie.

Magazyn można oglądać na ŻYWO poniżej:

Dziennikarze ekonomiczni Fratrii zapewniają, że magazyn „Wywiad gospodarczy” dotyczyć ma najważniejszych pieniędzy na świecie, czyli „naszych pieniędzy”. Nie zabraknie zatem pytania o perspektywy rynku OC. Jak wskazują ostatnie dane KNF – ubezpieczenia komunikacyjne zaczęły przynosić zyski ubezpieczycielom, czy oznacza to zatem stabilizację cen polis?

Relacja z codziennego „Wywiadu gospodarczego” także na portalu wGospodarce.pl.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego „Wywiadu gospodarczego”, w poniedziałek, godzina 9.40.

»» Więcej o telewizji wPolsce.pl czytaj tutaj:

tytuł

Rusza studio telewizyjne wPolsce.pl: w poniedziałek o 9:00 pierwszym gościem premier Beata Szydło

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Powiązane tematy

Komentarze