Informacje

Trener Robert Karpiński oraz Borys Mikołajczyk - obecnie wicemistrz świata Muay Thai
Trener Robert Karpiński oraz Borys Mikołajczyk - obecnie wicemistrz świata Muay Thai

Wielki sukces małego sportowca - także dzięki czytelnikom wGospodarce.pl

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 16 maja 2014, 12:51

    Aktualizacja: 16 maja 2014, 12:52

  • 0
  • Powiększ tekst

Czy pamiętają Państwo jak kilka tygodni temu pisaliśmy o Borysie Mikołajczyku? Chłopcu, który miał szansę zostać mistrzem świata w sportach walki, ale jego rodziny nie było stać na sfinansowanie wyjazdu a minister sportu od chłopca się odwrócił?

Na pewno Państwo pamiętają, bo to między innymi dzięki WAM! Naszym czytelnikom Borys pojechał na mistrzostwa do Malezji! I został tam wicemistrzem świata!

http://wgospodarce.pl/informacje/12157-maly-wielki-czlowiek-ma-11-lat-jest-mistrzem-sportow-walki-zyje-w-biedzie-pomoc-w-jego-karierze-moglby-wyjazd-do-malezji-ale-resort-sportu-nie-chce-go-wesprzec

Przypomnijmy - Borys Mikołajczyk ma 11 lat i jest jednym z najzdolniejszych uczniów Muay Thai w Polsce. 1 maja miał pojechać do Malezji na mistrzostwa świata juniorów. Koszt podróży wynosił 8 tysięcy złotych, ale chłopca nie było na to stać - wychowuje się z mamą i bratem - toteż szukano ludzi dobrej woli. Pomagał w tym trener - Robert Karpiński.

Także i nasz portal zdecydował się wesprzeć Borysa opisując jego historię.

Teraz wiemy to na pewno - Borys pojechał na zawody i został wicemistrzem świata!

Ze swojej strony pragniemy podziękować wszystkim, którzy wsparli Borysa. Liczą się nawet najdrobniejsze rzeczy! Wiemy, że zawsze możemy liczyć na Państwa - naszych czytelników i Waszą dobroć.

SSW Warrior/ as/

Powiązane tematy

Komentarze