Informacje

„Sieci” w czołówce najchętniej kupowanych tygodników opinii w Polsce.

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 19 lipca 2013, 10:16

    Aktualizacja: 19 lipca 2013, 11:31

  • 3
  • Powiększ tekst

Według najnowszego raportu Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, odważny tygodnik młodej Polski „Sieci” po raz kolejny znalazł się wśród pism, po które Polacy sięgają najchętniej.

Majowe zestawienie wyników sprzedaży tygodników opinii w Polsce wskazuje, że wydawany przez Fratrię tygodnik „Sieci” pozostaje w gronie liderów rynku. Średnia sprzedaż tygodnika wyniosła 92 385 egz. (dane ZKDP, rozpowszechnianie płatne razem, za maj 2013).

- Cieszymy się, że obok „Gościa Niedzielnego”, to właśnie „Sieci” jest najbardziej poczytnym i najchętniej kupowanym tygodnikiem prezentujących te wartości, o których pamiętać powinien każdy z nas

– mówi Jacek Karnowski, redaktor naczelny tygodnika.

Niedawny sukces miesięcznika „Sieci Historii” (wyd. Fratria) udowodnił, że publikowane w obu tytułach treści odpowiadają na potrzeby czytelników.

- Wynik „Sieci” budowany jest przede wszystkim w oparciu o sprzedaż bezpośrednią, nie zaś dystrybucję pakietową, czy budowaną latami promocję prenumeraty. Tym bardziej cieszymy się z obiecującego czwartego miejsca w zestawieniu – mówi Tomasz Przybek, prezes Fratrii, wydawca tygodnika „Sieci”. – Konkurujemy teraz z Newsweekiem i Polityką o miejsce na podium i wierzę, że czytelnicy po wakacjach pokażą, że warto sięgać regularnie po odważny, konserwatywny tygodnik opinii, dostarczający dawkę rzetelnej publicystyki.

 

- Dziękujemy za okazywane nam zaufanie i zachęcamy do cotygodniowego sięgania po tygodnik „Sieci”. Zapewniamy, że poza solidną dawką publicystyki, znajdziecie w nim Państwo tematy niepowtarzalne – zarówno te odważne i bezkompromisowe, jak i lżejsze, dostarczające chwili wytchnienia

– mówi Jacek Karnowski.

 

 

-------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------

W naszym wSklepiku.pl można kupić:miesięcznik "Sieci Historii (3/2013)" z filmem "Urodziny młodego Warszawiaka" + opaska powstańcza

W trzecim wydaniu miesięcznika „Sieci Historii” (3/2013), w temacie miesiąca Andrzej Rafał Potocki przypomina sylwetkę wielkiego XIX-wiecznego malarza Jana Matejki – pół-Czecha, który zbudował polską tożsamość. Michał Kopczyński wyjawia tajemnice słynnego obrazu Jana Matejki i przybliża Czytelnikom prawdziwy przebieg bitwy pod Grunwaldem. W miesięczniku pojawiają się również artykuły o pierwszej polskiej ekspedycji w Himalaje (Nanda Devi) oraz o udziale sławnych Polaków w pieszych pielgrzymkach na Jasną Górę.
Do miesięcznika dołączony jest film fabularny „Urodziny młodego Warszawiaka”, w reżyserii Ewy i Czesława Petelskich oraz dodatek w postaci opaski upamiętniającej Powstanie Warszawskie.

 

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Powiązane tematy

Komentarze