Informacje

www.sxc.hu
www.sxc.hu

W najnowszym numerze tygodnika "#Sieci" - Grunwald, porucznik Borewicz i Sandomierz

Zespół wGospodarce

Zespół wGospodarce

Portal informacji i opinii o stanie gospodarki

  • Opublikowano: 15 lipca 2013, 15:22

  • 1
  • Powiększ tekst

Już od 15 lipca w sprzedaży nowy numer tygodnika „#Sieci” – jednego z najbardziej opiniotwórczych tygodników w Polsce.

W nowym numerze „#Sieci” Jaromir Kwiatkowski odkrywa uroki Sandomierza. - Mimo uroku i wspaniałych zabytków Sandomierz przez długie lata odwiedzały głównie wycieczki szkolne i zakładowe. Na nowo miasto pozwolił odkryć serial „Ojciec Mateusz”. Jak przełożyć telewizyjną popularność na trwałe zainteresowanie turystów „małym Rzymem”? - zastanawia się autor.

Krzysztof Feusette w materiale „Newsweek”, czyli wszystko czego nie wiecie o biuście pisze, że „Tomasz Lis wszelkimi możliwymi sposobami próbuje podnieść słupek sprzedaży swojego tygodnika. - Kiedyś (…) Tomasz Lis pomstował na tabloidyzację mediów, dziś to on staje się tabloidyzacji tej symbolem – zauważa Feusette.

Redakcja „#Sieci” przygotowała także dodatek specjalny, a w nim nie lada gratkę dla miłośników komiksów - „Bitwa pod Grunwaldem. O rycerzu, który zgładził Wielkiego Mistrza”. W dodatku również między innymi materiał „Grunwaldzka Wiktoria”, autorstwa profesora historii, mediewisty Krzysztofa Ożoga.

Czytelnicy znajdą również stałe rubryki Mazurka i Zalewskiego, Doroty Łosiewicz, Jerzego Jachowicza, Wiktora Świetlika, Łukasza Warzechy i Piotra Zaremby. Nowy numer „#Sieci”, zaliczonego w maju do grona najczęściej cytowanych tygodników w Polsce, już od 15 lipca w sprzedaży.

Powiązane tematy

Komentarze